![Зірка серіалу "Спіймати Кайдаша" вийшла заміж: перші фото з весілля акторки](https://thumbor.my.ua/urEAXShJlNmPLzgzH0e5gBBI8Ng=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F5ce776a9e6d2ad7dcc9fadcd13110c50.jpg)
Зірка серіалу "Спіймати Кайдаша" вийшла заміж: перші фото з весілля акторки
До того ж акторка повідомила про зміну прізвища. Тепер вона Христина Корчинська.
У своїх соцмережах зірка опублікувала серію фото з важливого дня. На світлинах Христина дівчина постала у довгій білій весільні сукні, а своє волосся прикрасила квітами. Водночас її обранець Яніс показався у вишитій сорочці та штанах.
Нарешті прийшов час викласти найголовнішу мить. Тепер офіційно – Корчинська Христина Василівна. Багато тепла і вдячності в душі. Дякую коханому, батькам, друзям, Богу,
– зазначила Федорак.
Христина Федорак вийшла заміж / Фото з фейсбуку акторки
Зірка "Спіймати Кайдаша" з коханим / Фото з фейсбуку акторки
Христина Федорак та її обранець / Фото з фейсбуку акторки
Шанувальники вже привітали зірок з новим етапом в їхньому житті.
- "Вітаю, рідна. Здоров'я та добробуту вашій чудовій родині!";
- "Яка прекрасна наречена. Вітаю, Христино! Щастя вашій сім'ї!";
- "Вітаю, моя люба! Це надзвичайно прекрасна новина";
- "Христю, вітаю від щирого серця! Будьте щасливими щодня!".
Що цікаво, акторка повідомила про заручини в травні 2024 року. Тоді вона заявила, що вже з обранцем планує весілля та зізналася, що церемонія пройде у колі найрідніших.
Нагадаємо, днями зірка серіалів "Новенька" та "Кріпосна" Анастасія Нестеренко також вийшла заміж. Її обранцем став відомий актор і військовий Костянтин Темляк.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)