Після третього вікенду прокату фільм «Яремчук: Незрівнянний світ краси» став найкасовішою документальною стрічкою в Україні. Про це повідомили Film.ua Group, які займаються дистрибуцією фільму, пишуть Forbes та Суспільне.
За три вікенди у прокаті документальна стрічка про Назарія Яремчука зібрала 9,9 мільйона гривень. Подивились її майже 63 тисячі глядачів. Прокат фільму триває. Бюджет стрічки становить майже $80 тисяч.
Фільм про Яремчука обігнав за касовими зборами попереднього рекордсмена серед українських документалок — фільм Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі», який зібрав у прокаті 9 мільйонів гривень. Проте за кількістю глядачів стрічка Чернова все ще залишається на першому місці в Україні — її переглянули 66 тисяч глядачів, свідчать дані кінодистриб’ютора «Артхаус Трафік».
Як розповідала керівниця кінотеатрального напрямку «Film.ua Дистрибуція» Надія Коротушка, одним із факторів успіху фільму про Яремчука стала його промокампанія. До поширення інформації про прокат фільму доєдналися бренди, медіа, лідери думок.
Велику частину роботи виконали й продюсери — так, донька співака Марія Яремчук спродюсувала альбом переспівів RE:Yaremchuk.
Однак, за словами Коротушки, на початку прокату були деякі труднощі у домовленостях з кінотеатрами. «Нам доводилося буквально вмовляти великі мережі кінотеатрів у Черкасах, Рівному, в західній частині України взяти кіно в прокат», — каже Коротушка.
Документальну драму «Яремчук: Незрівнянний світ краси» виробила компанія Knife! Films. Режисером є співзасновник компанії Артем Григорян. Фільм показує шлях співака: світові тури, переслідування КДБ, виступи у Чорнобилі та Афганістані. Створення стрічки ініціювала донька співака Марія Яремчук. Робота над фільмом тривала близько трьох років.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.