
Хорватія оголосила у розшук трьох українців, яких звинувачує у спаленні 35 суден
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Балканський оглядач у Фейсбуці.
Зазначається, що підозрюваними у справі про підпал є 28-річний та двоє 25-річних громадян України.
У поліції поінформували, що під час розслідування було встановлено, що троє громадян України за попередньою змовою прибули з Польщі до Хорватії 14 травня, де припаркували автомобіль у районі Медуліна. Звідти підозрювані попрямували у бік порту.
«Уночі, близько 3:40, поки двоє інших зловмисників були на варті, один із 25-річних хлопців прослизнув через огороджену частину пірсу та попрямував до причалу», – йдеться у заяві поліції.
Після цього підозрюваний кинув пляшку з легкозаймистою рідиною та спричинив пожежу, яка перекинулася на 34 пришвартовані судна, 22 з яких згоріли повністю, а інші – були пошкоджені вогнем, пише Балканський оглядач.
Власникам яхт, катерів та човнів було завдано матеріальних збитків на суму близько 2 мільйонів євро внаслідок інциденту.
У поліції зауважили, що наразі підозрюваних немає на території Хорватії, однак кримінальну справу проти них спрямовано до відповідної державної прокуратури. Наступним кроком має стати видача міжнародного ордеру на їх арешт.
Як повідомляв Укрінформ, у Німеччині федеральний генеральний прокурор у справі про підрив газогонів Nord Stream ініціював видачу ордера на арешт українця, якого підозрюють у диверсії.

Росіяни атакували безпілотниками Київ - у місті пожежі, поранені двоє людей

Через російську дронову атаку у Київі спалахнуло кілька пожеж: у ДСНС показали фото наслідків

Вибухи в Києві: горіли склади та будинок, постраждали двоє людей

У ДСНС показали фото наслідків атаки ворожих безпілотників на столицю
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F64%2F59066369c06abbfe70f827fd521cdf5f.jpg)
Окупанти обстріляли Київ і Харків: виникли пожежі, є постраждалі
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F7f152b5f8f7616b11acc220231b91e6d.jpg)