/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F2ba724b140654abc41dd400ae440955a.jpg)
Євген Нищук показав раритетну річ, знайдену під час ремонту у театрі ім. Франка
У Національному театрі ім. Івана Франка під час заміни оббивки на кріслах глядацької зали знайшли річ, яка стане музейним експонатом театру. Про це повідомив художній керівник театру Євген Нищук.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F8c543eaf76f0993071e0844b2402ad42.jpg)
Як можна побачити на фото, під оббивкою крісел знайшли два квитки на виставу, вочевидь, ще з радянських часів. На квитках назва театру вказана ще як «Київський ордена Леніна Академічний Драматичний театр ім. Івана Франка».
Квиток надрукований російською мовою. Вартість квитка на перше місце першого ряду у ложі бельетажу – усього 1 крб 60 коп. Щоправда, назву і дату вистави на квитках не вказано.
На контролі видні сліди відриву, отже, квитки використані.
«Не просто ремонтуємо, а й декомунізуємо Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка. Дивіться, який раритет знайшли у старій оббивці в глядацькій залі. Піде в наш музей», – написав у Facebook художній керівник театру.
Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка продаватиме квитки на свої вистави за допомогою нової системи. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів генеральний директор й художній керівник театру Євген Нищук. За словами Нищука, нині культурний заклад співпрацює зі слідчими органами на тлі спекуляцій з квитками через платформу онлайн-оголошень Olx та «фейкових вистав».
До слова, актриса Христина Федорак, як служить у Національному театрі ім. Івана Франка у столиці, вийшла заміж. Світлини та відео з радісної події колеги зірки виклали у сторіз. Як стало відомо «Главкому», обранцем Христини Федорак став Яніс Корчинський. Чоловік чотири роки жив у Китаї, заснував онлайн-магазин китайського чаю «Сьорб» і поширює чайну культуру в Україні, також створив артхаб Flat, де проводять виставки, концерти, лекції, йогу та чайні церемонії.

