
Очільник Пентагону обговорив з Умєровим поточні військові операції України
Очільник Пентагону провів розмову з українським міністром оборони. Остін повідомив, які питання було порушено.
На зв'язку із США
Міністр оборони США зазначив, що говорив з Умеровим щодо підтримки України.
Сьогодні я спілкувався зі своїм українським колегою Рустемом Умєровим щодо пріоритетної допомоги у сфері безпеки та поточних бойових дій України. Сполучені Штати залишаються відданими допомозі Україні в захисті від російської агресії,
– йдеться у повідомленні американського чиновника.
Нагадаємо, що у Байдена раніше зізнавалися, що Київ не попереджав про наміри провести Курську операцію. Речник Держдепу Метью Міллер зауважив, що немає нічого дивного у тому, що Україна не попередила про свої плани, адже це її війна.
Також у Білому домі запевнили, що Київ не порушував обмеження, встановлені США щодо використання американської зброї на території Росії.

"Трамп не хоче примушувати Путіна". Клімкін пояснив, чому Штати не знизять ціну на нафту РФ

Нетаньягу пояснив удари по Ірану спробою запобігти "ядерному Голокосту"

Хочуть вбити Трампа та отримати ядерну зброю: Нетаньяху пояснив, чому Ізраїль атакував Іран

Світ має перестати вестися на російські маніпуляції – Зеленський

Зеленський: Путін хоче зобразити з себе посередника на Близькому сході, а б'є' по енергетиці України

Швеція розширила зону попереджень про GPS-збої у Балтійському морі
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F35%2Fcdf14ad6efc04fe40471194f005f3232.png)