Електронний рапорт, створений у застосунку для військових «Армія+», прирівняний до паперового. Про це повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко в коментарі для «УП».
При цьому, за її словами, паперові рапорти не будуть ліквідовані. Військові зможуть формувати їх як в електронному вигляді в «Армії+», так і в звичному паперовому — на вибір командира.
Черногоренко пояснила, що завдяки додатку військовослужбовці зможуть надсилати своїм командирам рапорти прямо зі свого мобільного телефону. Йдеться про 11 видів рапортів, які згруповані за чотирма типами – «на відпустку», «на допомогу», «направлення» і «видача направлення».
«Коли ми почали аналізувати, що відбувається з паперовими рапортами, побачили, що командири можуть складати їх у стос паперів, які розглядатимуться пізніше, або взагалі вважатимуться "загубленими" без пояснення причини.
У застосунку "Армія+" це неможливо, тому що командир буде зобовʼязаний пояснити, чому відхиляє рапорт. Цей коментар додаватиметься в електронний архів і вище військове керівництво зможе його проаналізувати в разі запиту бійця», — пояснила заступниця міністра.
Крім того, у першій версії застосунку працює функція «АрміяID». За її допомогою військовослужбовець може підтвердити свій статус і будь-яка структура зможе ідентифікувати його. Завдяки цій функції військові зможуть отримувати пільги, оформлювати кредити, а також купувати квитки на транспорт.
Згодом Міноборони планує розгорнути нові модулі в застосунку. Це, зокрема, цифрові курси для бійців відповідно до їхнього запиту і списання зброї в електронному форматі.
Застосунок «Армія+» доступний для скачування у Play Market і App Store.
Нагадаємо, 8 серпня Міноборони офіційно запустило застосунок «Армія+», створений для військовослужбовців. За його допомогою військові зможуть надсилати командирам електронні рапорти, й відбудеться зменшення паперового документообігу.
Раніше у червні в Україні запустили чатбот «Армія+», створений для надання підтримки військовим, цивільним особам та їхнім сім’ям.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.