Офіс Генерального прокурора України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та платформою Дія.Освіта запускають цикл освітніх і превентивних продуктів щодо найпоширеніших кіберзлочинів. Про це повідомляє Офіс Генпрокурора.
У програмах надаватимуть рекомендації, як розпізнати кіберзлочини та не стати їх жертвою, а також, що робити, якщо людина постраждала.
«Розпочали з підготовки гайду «Сексуальне насильство в інтернеті: що це і як запобігти». Він допоможе батькам та опікунам захистити своїх дітей, а дітям і підліткам отримати практичні поради, щоб почуватися безпечно в онлайні», — йдеться у дописі.
В інформаційному матеріалі наведені приклади, які допоможуть дізнатися про форми сексуального насильства в інтернеті. Окрім цього, надані поради, як налаштувати приватність і захист гаджетів, якими користуються діти.
Також надані інструкції на випадок, якщо дитина стала жертвою насильства, та рекомендації щодо взаємодії з правоохоронними органами.
Гайд можна знайти за посиланням або на платформі Дія.Освіта.
Нагадаємо, що ранішекомпанія IT Specialist у співпраці з Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» та бізнес-партнерами запустили безкоштовний офлайн-курс з інформаційної та кібербезпеки для ветеранів.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.