"Динамо" з розгромом "друзів Москви" вийшло до 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

Київське "Динамо" обіграло сербський "Партизан" у матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів і вийшло в 3-й раунд. Гостьовий поєдинок на однойменному стадіоні у Белграді завершився з рахунком 3:0. Українські футболісти першу гру виграли 6:2.

Розгромна перемога у першому матчі зіграла свою роль. М'яч більшу частину ігрового часу переміщався у посередньому темпі, кияни не демонстрували жодних позамежних швидкостей, грали за результатами та економили сили на наступного суперника.

Незважаючи на такий енергозберігаючий режим, підопічні Олександра Шовковського вже на 17-й хвилині відкрили рахунок. Українці тікали в контратаку, Волошин віддав на Ваната, той намагався поїхати далі на Ярмоленка. М'яч заплутався в ногах сербів, але після рикошету таки опинився в Андрія і капітан "Динамо" не залишив шансів голкіперу.

На 68-й хвилині "біло-сині" подвоїли перевагу. 11-метровий удар реалізував Ванат.

Точку у зустрічі на останніх секундах поставив Олександр Караваєв.

У третьому турі кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів "Динамо" зіграє проти шотландського "Рейнджерса". Першу гру заплановано на 6/7 серпня. У відповідь відбудеться 13 серпня.

Як повідомляв OBOZ.UA, перед стартовим свистком першого матчу гравці "Динамо" відмовилися тиснути руку суперника, оскільки серби їздили до Москви на товариські матчі.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!