Енріке Коллада не отримує зарплату за свою працю і робить усе на благо свого рідного поселення. Хлопець прагне збільшити чисельність населення.
У 20-річного Енріке Коллада, який є мером невеличкого села Ель-Рекуенко в Іспанії з населенням менш як 100 осіб, є геніальний план зі збільшення чисельності населення, яка неухильно скорочується. Він розповів про свою історію в одному з роликів у TikTok.
Бути мером в Іспанії важлива робота, але вона недостатньо визнана. Як і у випадку з волонтерською роботою, багато голів сіл навіть не отримують зарплату за свою працю. За даними Казначейства, близько 40 % із 6 900 мерів в Іспанії не отримують жодної державної зарплати.
Хоча 20-річний хлопець молодий, у нього є головна мета — збільшити населення свого села. В Ель-Рекуенко, розташованому в провінції Гвадалахара, за даними Національного інституту статистики, на 2023 рік проживає лише 71 особа. Як і в усій країні, населення села скорочується — 1930 року тут мешкало майже 750 осіб, 1970-го — приблизно 430, 1990-го — приблизно 190, а зараз — менше ніж 100.
Тому Енріке доводиться проявляти винахідливість. За його словами, у нього є геніальний план. Він намагається налагодити теплі стосунки з жителями міста, влаштовуючи вечірки.
"Що я роблю як 20-річний мер Ель-Рекуенко, села, в якому зараз мешкає менше ніж 100 осіб? Я влаштовую вечірки. Багато заходів", — каже Енріке, розповідаючи про всі ініціативи, які він організовує в селі для менш ніж 100 жителів.
Попри те, що посада мера має певні недоліки, наприклад, довгі години, які доводиться присвячувати роботі, Енріке розповідає про великі переваги, які він бачить у своїй посаді.
"Я слухаю і допомагаю сусідам на пленарних засіданнях і за їх межами. Я запрошую політиків, щоб поговорити з ними про проблеми, які у нас є, а також для того, щоб вони могли познайомитися з селом", — пояснює іспанець, який часто розповідає про свою роботу в соціальних мережах.
"Я організовую вечірки з найкращим фестивальним комітетом у провінції й, смію сказати, в Іспанії. Я танцюю від душі, тому що, вочевидь, потрібно докласти зусиль. І, звичайно, я насолоджуюся сільським життям, яке є справжньою розкішшю", — додав він.
Енріке також зазначив, що нічого не заробляє і робить усе заради блага села.
Раніше Фокус повідомляв, що один із найвіддаленіших у світі готелів розташований на вершині гори. Для заселення в Margherita Hut, відважні відвідувачі повинні не боятися висоти і бути у відмінній фізичній формі, щоб витримати важкий п'ятигодинний похід.
Також стало відомо, що студент купив приватний острів, який коштував дешевше за деякі автомобілі. Олівер Рассел і його кохана Хелена Томашевська планують збудувати на острові колибу і сауну з сучасними зручностями.