ТОП 8 найкращих портативних сонячних панелей 2024 року: Anker, BioLite, EcoFlow, Jackery, Bluetti
ТОП 8 найкращих портативних сонячних панелей 2024 року: Anker, BioLite, EcoFlow, Jackery, Bluetti

ТОП 8 найкращих портативних сонячних панелей 2024 року: Anker, BioLite, EcoFlow, Jackery, Bluetti

До рейтингу увійшли портативні фотоелектричні модулі з ефективністю 20-23% і потужністю від 30 Вт до 400 Вт.

Туристичні сонячні батареї дуже зручні у використанні — їх легко встановити, їх можна переносити з місця на місце, вони чудово підійдуть для застосування в обмеженому просторі. Видання Popular Science протестувало різні моделі фотоелементів і склало рейтинг найкращих.

Експерти тестували туристичні сонячні панелі кілька місяців поспіль. Їх використовували, щоб живити сонячні генератори, ноутбуки, смартфони, камери, ліхтарі, міні-холодильники, електровелосипеди та іншу техніку.

Goal Zero Boulder 200 — найкраща туристична сонячна панель загалом

Сонячна панель Goal Zero Boulder 200 сонячна панель

Boulder 200 від Goal Zero упакована в плоску валізу, має ручку для перенесення. Панель швидко встановлюється, хоча за вагою дещо важкувата — 21 кг. Потужності в 200 Вт вистачає для підживлення електроніки. Пристрій добре працює в неідеальних умовах, наприклад, коли похмуро. Ефективність досягає 21%. Його можна застосувати як джерело резервного живлення, розгорнувши у дворі будинку, на балконі.

Anker SOLIX 531 (200 Вт) — найкраще співвідношення ціни та якості

Панель 531 від Anker SOLIX потужністю 200 Вт
Фото: popsci.com

Панелі 531 від Anker SOLIX мають потужність 200 Вт і досить високий рівень ефективності — 23%. Фотоелементи можна встановлювати під кутом у 60, 50 і 40 градусів, що не тільки сприяє кращій роботі, а й допомагає закріпити пристрій за сильного вітру. Панелі досить міцні, не надто громіздкі та легкі — 9,2 кг. Вони легко поміщаються в багажник авто.

BioLite Solar Panel 100 — найбільш екологічна сонячна панель

Сонячна портативна батарея BioLite Solar Panel 100
Фото: Nick Hilden

Компанія BioLite використовує екологічно чисті матеріали у виробництві продукції. Цей виробник досяг 100-відсоткової кліматичної нейтральності та має відповідний сертифікат. Сонячні панелі цієї фірми міцні, прості у використанні, легкі (4,3 кг) і портативні. Потужності в 100 Вт буде недостатньо для живлення великої техніки, але для роутера і смартфона — цілком вистачить.

EcoFlow 220W Bifacial Solar Panel — найкращий дизайн

Фотоелемент EcoFlow 220W Bifacial Solar Panel
Фото: popsci.com

Особлива конструкція EcoFlow 220 Bifacial дає змогу цьому фотоелементу збирати на 5-25% більше сонячного світла. Це особливо корисно, якщо техніка або акумулятор заряджаються в умовах недостатньої освітленості. Панель міцна і відносно легка — 6,9 кг. Корпус батареї також виконує функцію підставки, проте підставка трохи хитається, а торцеві панелі злегка провисають через відсутність підтримки. Модель EcoFlow має потужність 200 Вт, є також і варіант на 400 Вт. Ефективність досягає 22%.

Anker SOLIX PS30 — найкомпактніша сонячна панель

Сонячна батарея Anker SOLIX PS30 сонячна батарея Anker SOLIX PS30
Фото: Nick Hilden

Модель PS30 від Anker SOLIX не лише складається до розмірів книжки, а й є надзвичайно легкою (1 кг) та може бути прикріплена до рюкзака, даючи змогу заряджати техніку на ходу. Ефективності в 23% і потужності 30 Вт безумовно вистачить для живлення електроніки. Ця панель також спеціально призначена для заряджання невеликих блоків живлення.

Jackery 100 W — найефективніша сонячна панель

Фотоелементи Jackery 100 W
Фото: popsci.com

Сонячна панель потужністю 100 Вт має ефективність 23% і чудовий дизайн. Пристрій вагою 3,2 кг ще й доволі тонкий, тож його легко переносити та упаковувати. Фотоелементи прості у використанні та неймовірно довговічні.

Bluetti PV350 — найвигідніша покупка

Портативні сонячні елементи Bluetti PV350
Фото: popsci.com

Bluetti PV350 — дорога сонячна батарея, але вона варта вкладень. Вихідна потужність становить 350 Вт на одній, а ефективність досягає 23,4%, завдяки чому вона визнана однією з найкращих на ринку. Вага пристрою, оснащеного ручкою для перенесення, дорівнює 13,8 кг.

EcoFlow 110 W — найдешевша сонячна панель

Сонячна панель EcoFlow 110 W
Фото: Nick Hilden

Система кріплення EcoFlow 110W дає змогу швидко та легко закріпити легку (3,9 кг) і досить компактну панель. Її також можна упакувати в рюкзак середнього розміру. Коефіцієнт перетворення сонячної енергії пристрою досягає 23%. Хоча потужності в 110 Вт замало, її вистачить для зарядки невеликої електростанції або блоку живлення.

Раніше ми писали про те, як працює найбільша у світі сонячна електростанція. Станція, запущена в роботу цього літа, вироблятиме близько 6,09 млрд кВт*год електроенергії щороку.

Теги за темою
Рейтинг
Джерело матеріала
loader
loader