/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2Fa5dcc6851e1c1de92d92a41b74e5d763.png)
Усі лідери Демократичної партії підтримали Гарріс – Reuters
Джо Байден оголосив про вихід з президентських перегонів та підтримав кандидатуру віцепрезидентки Камали Гарріс.
Усі 50 лідерів штатів Демократичної партії підтримали віцепрезидентку США Камалу Гарріс, як кандидата в президенти від партії. Про це у неділю, 21 липня, повідомляє агентство з посиланням на власні джерела.
За даними інформаційного агентства, лідери штатів провели онлайн зустріч у неділю відразу після того, як Джо Байден оголосив, що не братиме участь у передвиборчих перегонах.
Зокрема, одне з джерел агентства стверджує, що Гарріс отримала “повну підтримку” як кандидата від партії.
Остаточне рішення про офіційне висунення ухвалять на зʼїзді Демократичної партії, який запланований на 19-22 серпня.
Раніше стало відомо, що президент США Джо Байден заявив, що завершує свою передвиборчу кампанію та підтримує віцепрезидентку Камалу Гарріс балотуватися замість нього.

