/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F42c7b9309f8988b4d0fff5f49e67c9ef.jpg)
Honda показала новий позашляховик на базі недорогого кросовера CR-V. Фото
Honda Passport – недорогий позашляховик японського виробника, побудований на модифікованій платформі популярного доступного кросовера Honda CR-V. Компанія вперше показала модель нового покоління.
Про це повідомляє Motor1. Нова Honda Passport 2026 модельного року готується до повноцінної прем'єри у 2025 році. Поки що з'явилося перше фото автомобіля. І воно досить інформативне.
Актуальна модель дуже схожа на інші японські кросовери Honda, але в компанії позиціонують модель як машину для активного способу життя. Новий автомобіль отримає унікальний стиль і більш серйозну підготовку до бездоріжжя.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F67%2F31277f57f0dc173c8a127e3ca8ff6564.jpg)
Ми бачимо безліч елементів геометричних форм: фари, оформлення решітки, силует. Увагу привертає великий декоративний напис Passport спереду – як у найвідоміших позашляховиків Ford та Land Rover.
Honda напевно оцінила зростаючий попит на "всюдиходи" з брутальним дизайном, тому нова машина отримає грубішу і "міцнішу" зовнішність. Під капотом очікується потужний бензиновий V6 із віддачею близько 300 сил.
OBOZ.UA вже розповідав про нову потужну та практичну модель Skoda.

