Аби Росія не просувала божевільні наративи: що для України дасть скликаний Радбез ООН
Аби Росія не просувала божевільні наративи: що для України дасть скликаний Радбез ООН

Аби Росія не просувала божевільні наративи: що для України дасть скликаний Радбез ООН

Політолог Ігор Рейтерович розповів 24 Каналу, що дуже важливо говорити про злочини, які чинять росіяни в Україні на таких міжнародних майданчиках як Організація Об'єднаних Націй. Попри те, що вона не може ухвалити рішення на користь України через право вето Росії.

Важливо розказати, що вчиняє Росія

Однак Україна має використовувати так можливість, адже якщо цього не зробить, тоді там почують лише думку Росії.

Росіяни неодноразово намагалися скликати засідання, де просували якісь божевільні наративи. З приводу атаки на "Охматдит" Дмітрій Пєсков вже зробив вкид, що удар завдала не російська ракета, а буцімто українська протиракета. Тому на це потрібно реагувати,
– наголосив Рейтерович.

Також скликання Ради безпеки ООН з приводу удару по "Охматдит" це шанс достукатися до певної групи країн, які посідали нейтральну позицію щодо російсько-української війни. Тому їм варто розказати, що вчиняє Росія.

Крім того, представник ООН заявила, що ракета, яка вдарила по "Охматдит", "схоже, була запущена Росією".

Виходить, що ООН недостатньо доказів – фотографій, залишків ракети, які показала СБУ, – що це була російська ракета, – зауважив Рейтерович.

Також нещодавно її представник наголосив на тому, що існують питання щодо документів, на підставі яких Росія перебуває в Радбезі ООН.

"Це привід щонайменше змусити Росію відбиватися від звинувачень і витрачати ресурси на те, щоб доводити, за яким правом вона посідає місце в цій організації", – відзначив Ігор Рейтерович.

Теги за темою
Росія ООН
Джерело матеріала
loader
loader