Для Байдена слабкість — зовнішня політика, погіршення стану світового порядку з того часу, як він склав присягу.
Ностальгія виборців з геополітичного ландшафту епохи Трампа здається цілком розумною: до його поразки не було ні вторгнення Росії в Україну, ні жорстокої боротьби на Святій Землі, ні консолідації суперників США, що зростає, зокрема Москви, Пекіна, Тегерана і навіть Пхеньяна.
Найважливіша другорядна слабкість Трампа пов'язана з його обіцянками: зокрема, з його прихильністю до величезних 10-відсоткових тарифів на імпортні товари як дорогої економічної політики його потенційного другого терміну.
І коли інфляція в США все ще відносно висока, мало місця для переконливих обіцянок інших подарунків, чи то нове зниження податків, чи нові витрати.
Це призводить до особливо різкого полегшення безпосередніх витрат 10-відсоткового тарифу, що може важко вдарити по стомленому інфляцією середнього класу.
Деякі з цих витрат потенційно можна було б компенсувати, особливо якби її розробляли серйозніші прихильники тарифної політики. Але це складний аргумент, а складні політичні аргументи є сильною стороною Трампа, вважають політологи.
Джерело: nytimes .
Останні новини України:
З росією Трамп, на відміну від Байдена, церемонитись не буде, – Сергій Дацюк.
Хто може замінити Ріші Сунака у пошуках нового лідера консерваторів.
Сценарії закінчення війни в Україні: військовий розкритикував можливість домовленості.