Петиція про позбавлення Миколи Тищенка мандата за добу набрала 25 тисяч підписів
Петиція про позбавлення Миколи Тищенка мандата за добу набрала 25 тисяч підписів

Петиція про позбавлення Миколи Тищенка мандата за добу набрала 25 тисяч підписів

Автор петиції закликає позбавити Тищенка депутатських повноважень через його «аморальну поведінку, рейдерство та рекет, зловживання службовим становищем і перевищення повноважень».

Петиція на сайті Верховної Ради про позбавлення Миколи Тищенка депутатських повноважень після нападу на колишнього військового у Дніпрі набрала необхідні 25 тисяч підписів за добу. Про це йдеться на сторінці петиції.

Петицію оприлюднили 24 червня. Як повідомляє рromadske, станом на вечір 25 червня її підписали 25 183 людини. На ранок 26 червня вона перевищила показник в 26 тисяч підписів. До закінчення збору підписів залишається 90 днів. Втім, цього вже достатньо, щоби звернення розглянули.

Автор петиції закликає позбавити Тищенка депутатського мандата «у зв'язку з його аморальним поводженням, рейдерством, рекетом, зловживанням службовим становищем, перевищенням повноважень».

Він стверджує, що Тищенко «істотно шкодить роботі парламенту» та «завдає шкоди іміджу України».

20 червня у Дніпрі група невідомих напала на колишнього військового спецпідрозділу Kraken Дмитра «Сина» Павлова, коли той гуляв з дитиною. На відео видно, що напад вчинила охорона народного депутата Миколи Тищенка, з яким Павлов посперечався.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак назвав поведінку Миколи Тищенка «ганебною» і «несумісною зі статусом народного депутата». Він заявив, що «правоохоронним органам точно є на що реагувати».

Речниця ДБР розповіла, що під час вручення йому підозри Микола Тищенко  розбив свій мобільний телефон, проте це не завадить слідству отримати з нього інформацію.

Ввечері 25 червня суд відправив Миколу Тищенка під цілодобовий домашній арешт із зобов'язанням носити електронний браслет. Слідство встановило, що група людей за вказівкою Тищенка позбавила волі, а також побила колишнього військовослужбовця ЗСУ. Прокурор під час засідання також повідомив, що Тищенко розбив не один, а два свої телефони, коли йому вручали підозру.

Микола Тищенко — ресторатор та колишній телеведучий. Брав участь у проєктах  «МастерШеф», «Ревізор», «Танці з зірками» та інших. У 2019 році був обраний до Верховної Ради від партії «Слуга народу» на виборчому окрузі у Києві. Раніше очолював київську міську та закарпатську обласну організацію «Слуги народу».

В січні 2023 року Миколу Тищенка виключили зі складу фракції «Слуги народу» та позбавили посади заступника голови фракції через його подорож до Таїланду під час повномасштабної війни.

  • «Ми не бидло»: Тищенко пропонує призначити журналіста Михайла Ткача генпрокурором після його допису про корупцію на всіх рівнях (ОНОВЛЕНО)
  • Микола Тищенко зчинив скандал з поліцейськими та громадянами, які до нього доторкнулися
  • Нардеп Микола Тищенко: «Мене атакують інформаційні віруси»

Фото: Микола Тищенко / з вільних джерел

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Верховна Рада депутат
Джерело матеріала
loader
loader