
У передмісті Києва у квартирі вибухнув генератор
У селі Софіївська Борщагівка у передмісті Києва у квартирі вибухнув генератор, які жителі України використовують через стабілізаційні відключення світла. Про це уранці 25 червня повідомили столичні телеграм-канали “Труха Київ” та “Киевский Движ”.
- Вибуховою хвилею винесло вікна, вся квартира була у вогні: мешканці допомагають виносити вцілілу техніку. Не можу сказати точно, але судячи з усього, з вікна полетіли шматки бетону на машини, що стояли поруч, — написав адміністратор одного з телеграм-каналів, який отримав відео від підписників.
За даними іншого телеграм-каналу, постраждалих внаслідок вибуху генератора у квартирі немає. Згідно з опублікованим відео, також постраждали дві сусідні квартири - внизу та нагорі. У них вигоріли балкони.
- 24 червня генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко повідомив, що в Києві найближчими тижнями світло відключатимуть і в "сірих зонах".
- 18 червня пресслужба компанії ДТЕК повідомила, що у Києві втричі скоротили кількість багатоповерхівок, яким не вимикають світло.

У Херсоні внаслідок атаки російського дрона поранена жінка
УкраинФорм

Поліція Франції врятувала батька криптовалютного мільйонера, викраденого заради викупу
Европейская правда

Жінка втратила 38 тисяч гривень, повідомивши дані банківської картки псевдобанкіру
InternetUA

На Закарпатті прикордонники натрапили на моторошну знахідку
24tv

На Закарпатті виявили тіло поблизу кордону: що стало відомо про загиблого
ТСН

На Харківщині внаслідок російських артобстрілів виникли масштабні лісові пожежі
УкраинФорм

Загрожує ескалацією: Індія вперше за 65 років перекрила воду через греблю Багліхар
ГЛАВКОМ NET