Росіяни почали завдавати ударів "Калібрами" з Азовського моря, - Плетенчук
Росіяни почали завдавати ударів "Калібрами" з Азовського моря, - Плетенчук

Росіяни почали завдавати ударів "Калібрами" з Азовського моря, - Плетенчук

Російські окупанти почали використовувати акваторію Азовського моря для розміщення своїх кораблів та запуску ракет "Калібр". Про це повідомив речник оперативного командування "Південь" Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону.

- Чотири ракети типу "Калібр" були випущені з акваторії Азовського моря, і це є важливим поворотним моментом, тому що вони використовують його, вважаючи безпечнішим за Чорне море, - сказав він.

За його словами, Повітряні сили збили усі "Калібри". Плетенчук зазначив, що ефективність цих ракет уже не така, як на початку повномасштабного вторгнення, і ЗСУ знають, як із ними боротися.

- Проте це неприємний факт, тому що вони вирішили використовувати Азов для розміщення своїх кораблів і ракетних пусків. Але вони, мабуть, забувають, що Азовське море теж недалеко від нас, - додав Плетенчук.

  • 22 червня російська армія вночі завдала ракетно-авіаційного удару по об'єктах критичної інфраструктури в різних областях України. Окупанти використовували ракети повітряного, морського та наземного базування, а також ударні БПЛА типу "Shahed". В результаті отримали пошкодження енергооб'єкти у кількох областях.
  • 1 червня під час нічної масованої атаки російські війська завдали ударів по двох теплоелектростанціях. В результаті об'єкти зазнали серйозних пошкоджень. Загалом росіяни обстрілювали українські ТЕС понад 180 разів. Жертвами стали троє енергетиків, ще 51 співробітник ДПЕК отримав поранення.
Теги за темою
Обстріл
Джерело матеріала
loader
loader