Історична подія: 23 пари близнюків опинились разом у випускному класі школи
Історична подія: 23 пари близнюків опинились разом у випускному класі школи

Історична подія: 23 пари близнюків опинились разом у випускному класі школи

Учні зі схожою зовнішністю не спричинили великої плутанини в класі, оскільки далеко не всі вони ідентичні.

На випускному вечорі середньої школи "Полларда" (Массачусетс, США) були присутні 23 пари близнюків. За словами місцевих чиновників, це чи не найбільша кількість близнюків, яка закінчила один навчальний заклад у їхньому штаті, пише видання The Boston Globe.

"Зазвичай ми маємо від 5 до 10 пар таких дітей, але 23… Це десята частина з усіх 454 учнів школи. Нам тут дуже весело", — каже Тамата Біббо, яка працює директором навчального закладу уже 10 років.

За її словами, учні зі схожою зовнішністю не спричинили великої плутанини в класі, оскільки далеко не всі вони ідентичні.

Учні зі схожою зовнішністю не спричинили великої плутанини в класі, оскільки далеко не всі вони ідентичні
Фото: YouTube

Брати Кел та Оуен Хаммерстранди також здивовані.

"У Кела в одному класі навчалося шість пар таких дітей. Було дуже кумедно просто озирнутися навколо й побачити так багато близнюків в одному місці", — розповідає Оуен.

Сестри Мішель та Ніколь Штіфман кажуть, що одна з найулюбленіших розваг у їхньому житті — це жарти над друзями та вчителями.

"Наприклад, на День сміху ми міняємося класами, і нам здається, що це працює", — зізнається Мішель.

23 пари близнюків закінчили один клас
Фото: YouTube

"Мені подобається, що ми ніби одна людина. Маємо багато спільних інтересів й ніколи не сумуємо, коли разом", — додає Ніколь.

Батьки унікальних дітей звірялись з даними Книги рекордів Гіннеса. Як з’ясувалось, наразі рекордний показник за кількістю пар близнюків в одному класі складає близько 40, але результат цієї школи також вражає.

До речі, за даними Національного центру медичної статистики США, близнюки становлять близько 3% новонароджених у цій країні.

Раніше Фокус писав, що сіамські близнюки, яким лікарі не давали жодного шансу, дожили до семирічного віку. Марієме і Ндейє мають одну пару ніг, один таз та деякі спільні внутрішні органи, однак у кожної є власний спинний мозок та серце. Дівчатка навчаються у звичайній школі у Кардіффі (Уельс) разом з однолітками та повністю інтегровані у місцеву громаду.

Крім того, ми розповідали про сіамських близнючок Кармен та Люпіту Андраде із США, які нещодавно влаштували сесію запитань та відповідей у своїх соціальних мережах, щоб задовольнити цікавість людей до їхнього життя.

Теги за темою
Школа рекорд
Джерело матеріала
loader