Центр страткомунікацій: Заклики позбавити Texty.org.ua фінансування — тиск на свободу слова
Центр страткомунікацій: Заклики позбавити Texty.org.ua фінансування — тиск на свободу слова

Центр страткомунікацій: Заклики позбавити Texty.org.ua фінансування — тиск на свободу слова

З 2010 року організація розвиває напрям журналістики даних і зарекомендувала себе як ґрунтовне та об’єктивне джерело інформації.

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки вважає тиском на свободу слова і наступом на незалежну журналістику заклики позбавити Texty.org.ua фінансування та пропозиції визнати видання «терористичним» після публікації дослідження «Американські гойдалки. Від трампістів до комуністів, хто і як агітує за припинення допомоги Україні». Про це йдеться в заяві Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

За їх словами, з 2010 року організація розвиває напрям журналістики даних і зарекомендувала себе як ґрунтовне та об’єктивне джерело інформації.

«Вважаємо, що дослідження “Американські гойдалки. Від трампістів до комуністів, хто і як агітує за припинення допомоги Україні” зроблене на високому професійному рівні і справді не містить маніпуляцій, оціночних суджень, мови ворожнечі тощо. Відтак звинувачення, що лунають на адресу журналістів, є маніпулятивними та несправедливими», – кажуть у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Учасники Медіаруху категорично засудили хвилю тиску, наклепів та погроз, які отримує незалежне українське видання «Тексти»(Texty.org.ua) після публікації дослідження «Американські гойдалки».

Команда української агенції журналістики даних Texty.org.ua та незалежної громадської організації повідомила, що зіткнулася з безпрецедентною хвилею тиску, наклепів та маніпуляцій після публікації дослідження «Американські гойдалки. Від трампістів до комуністів, хто і як агітує за припинення допомоги Україні». 

  • Читайте також: «Тексти» проаналізували, як змінилася риторика Путіна про Україну, Захід та православ’я за роки правління

Фото: Texty.org.ua 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Журналісти
Джерело матеріала
loader
loader