/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2F9dbdda15a39562380e6206a32f06068c.jpg)
У Ростовській області пролунали вибухи в районі аеродрому з Су-34
У ніч проти 14 червня 2024 року очевидці повідомили у соціальних мережах про вибухи у районі аеродрому у Морозовську, що у Ростовській області РФ.
На аеродромі базується 559-й гвардійський бомбардувальний авіаційний полк (в/ч 75392 Міністерства оборони Росії).
Зокрема, там розміщені Су-34, Су-24.
Повідомляється, що в місті зникло світло.
За попередньою інформацією, аеродром атакували невідомі дрони.
Також очевидці повідомляють, що вибухи пролунали в небі над містом Ростов-на-Дону. За попередніми даними, спрацювала "система ППО".
Місцеві жителі розповіли, що два гучні вибухи були чутні близько 2 години ночі, також у небі було видно яскравий спалах. На цей час інформація про руйнування та постраждалих людей не надходила. Офіційної інформації поки що немає.
Морозовськ — це чинний військовий аеродром в Ростовській області, розташований в 3 км на південний захід від міста Морозовська.
Джерело: УНН

