![Повістка поштою: у Міноборони пояснили, за яких умов вважатиметься врученою](https://thumbor.my.ua/OfoE2kLsTZAKJ_MrRHwQVGXEX3Y=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fdf2c56f19b45e59fc71ba95c097f515e.jpg)
Повістка поштою: у Міноборони пояснили, за яких умов вважатиметься врученою
Дмитро Лазуткін уточнив алгоритм вручення повісток поштою після 16 липня.
Після 16 липня повістки в Україні зможуть надсилати звичайною поштою – після того, як спливе встановлений законом строк у 60 днів на уточнення військово-облікових даних.
Про це в ефірі "1+1" повідомив речник Міноборони Дмитро Лазуткін.
"Поштою рекомендованим листом дійсно будуть надсилатися повістки після 16 липня. Наразі повістка вважається врученою, якщо людина підписалася особисто – тоді так", – сказав він.
Лазуткін також уточнив алгоритм вручення повісток поштою після 16 липня.
"Приходить рекомендований лист, людина або під підпис отримує, або відмовляється знову ж таки під підпис, або вона повертається і таким чином знову ж таки вважається, що вона була доправлена... Якщо людини не було фізично на місці і повертається, то тоді запускається механізм адміністративного правопорушення", – пояснив речник Міноборони.
Варто зазначити, що повістка в двері не вважатиметься законно врученою. Втім, повістку вважатимуть врученою, якщо її вручать особисто людині, якої вона стосується. Крім того, на ній потрібно поставити підпис про отримання. Інакше — цей документ не матиме юридичної сили.
Раніше ми пояснювали, чи можна відмовитися від вручення повістки та які можуть бути наслідки.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)