24-27 червня — Національний EdCamp Точка стійкості-2024
24-27 червня — Національний EdCamp Точка стійкості-2024

24-27 червня — Національний EdCamp Точка стійкості-2024

В Україні обговорять рішення для освіти в часи криз і невизначеності.

З 24 по 27 червня відбудеться масштабна подія для освітньої сфери в Україні — Національний EdCamp Точка стійкості-2024. Під час заходу спікери і спікерки поділяться найважливішими рішеннями щодо подолання освітньої кризи під час війни, а також обговорять питання освітньої політики щодо реінтеграції українського учнівства на деокупованих територіях і за кордоном. Національна подія об’єднає навколо себе експертне освітнє коло, аби засвідчити цінності, які дають змогу змінювати і розвивати у нелегкий воєнний час. Це — свобода, відповідальність, стійкість та зростання. Подія відбудеться в офлайн та онлайн форматі.

Організовує подію у співпраці з партнерським колом громадська організація «ЕдКемп Україна». Під час заходу спільнота вчителів і вчительок разом із Міністром освіти та науки Оксеном Лісовим, головою Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергієм Бабаком, директором із питань освіти та навичок Організації економічного співробітництва та розвитку Андреасом Шлейхером та іншими провідними освітніми українськими та закордонними експертами і експертками обговорять шляхи розвитку та трансформації української освіти в час війни.

Найважливіші теми EdCamp Точка стійкості-2024: 

  • презентація результатів національного звіту за міжнародним Дослідженням соціально-емоційних навичок (ДоСЕН),

  • представлення результатів експерименту всеукраїнського рівня з упровадження програми соціально-емоційного та етичного навчання (СЕЕН),

  • дискусія про те, як подолати освітні втрати і розриви. Презентація проміжних результатів пілотування освітньої платформи «ПОВІР»,

  • панельна дискусія щодо освітньої політики з реінтеграції українського учнівства на деокупованих територіях і за кордоном,

  • презентація Міжнародного дослідження «Навчати і навчатися» (TALIS+) та відкриття Центру освітніх досліджень у співпраці з Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна,

  • обговорення можливостей для освітян щодо підвищення інформаційної гігієни та цифрової грамотності,

  • відверта розмова про помилки в роботі із Міністрами освіти, які очолювали міністерство у різний час. 

Спікери й спікерки:

  • Оксен Лісовий, Міністр освіти і науки України;

  • Євгенія Смірнова, заступниця Міністра освіти і науки України;

  • Андрій Сташків, заступник Міністра освіти і науки України;

  • Сергій Бабак, голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій;

  • Сергій Колебошин, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій;

  • Андреас Шляйхер, директор з питань освіти та навичок ОЕСР,

  • Руслан Гурак, голова Державної служби якості освіти України, 

  • Роман Грищук, член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій;

  • Тетяна Вакуленко, керівниця Українського центру оцінювання якості освіти;

  • Сергій Горбачов, перший освітній омбудсмен України;

  • Лілія Гриневич, Міністерка освіти і науки України (2016-2019 рр.);

  • Оксана Збітнєва, керівниця Координаційного центру з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України;

  • Тетяна Кагановська, ректорка Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна;

  • Ольга Будник, радниця-уповноважена Президента України з питань Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

Надихатиме на діалоги Олександр ЕЛЬКІН, голова Ради ГО «ЕдКемп Україна», очільник Національного дослідницького центру ДоСЕН, член Консультативної ради з питань сприяння розвитку системи загальної середньої освіти при Президентові України. 

Програма  заходу — https://bit.ly/programonlineedcampresiliency

Реєстрація для медіа — http://surl.li/ucdbc

Точка стійкості 2024 — дев’ята (не)конференція загалом та друга у часи повномасштабного вторгнення. Візійною темою події є стійкість, завдяки якій українські вчителі, попри загрози і небезпеки, не припинять навчати. Відтак команда запрошує приєднатися до події  вчительську спільноту. 

Реєстрація для освітян і освітянок —  http://bit.ly/applyedcampresiliency 

Концепція події — http://bit.ly/conceptedcampresiliency

Магістральна підтримка події: Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні; Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA), його проєкт «Трамплін до рівності», що реалізується за підтримки Швеції й Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Міжнародний фонд «Відродження»; Програма «Громадянська служба миру» Civil Peace Service Ukraine - GIZ ZFD; Посольство США в Україні.

Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
Долучитись
Теги за темою
Освіта
Джерело матеріала
loader
loader