![Ховаємось та перечікуємо: як у Херсоні під щоденними обстрілами вирощують квіти](https://thumbor.my.ua/G5sEmU8rdu0HlXLqlaEVwDgb_ec=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F00bb47e7d2bcabe528342aa69ddfaae5.jpg)
Ховаємось та перечікуємо: як у Херсоні під щоденними обстрілами вирощують квіти
Працівницям оранжереї доводиться доглядати за рослинами, практично кожного дня перебуваючи під обстрілами. Але свою роботу вважають вважливою, адже дарують людям відчуття радості.
У Херсоні, якій щодня потерпає від обстрілів російської армії, все одно вирощують різноманітні квіти. Про це йдеться у сюжеті видання МОСТ.
Працівниці оранжереї кожного дня приходять на роботу, аби доглядати за рослинами. Але часто буває, що їм доводиться лягати між рядами та перечікувати обстріли.
"Тікали, ховалися. Перечекали, затихло, і все, ми вийшли. А було таке, що гатили так, що нас додому відпускали", – розповідає Юлія, яка доглядає за квітами.
Важливо "Вибухи кожні дві хвилини": в ОВА розповіли про ситуацію з обстрілами в Херсонській областіІноді після ворожих прильотів з лівого берега Дніпра, який окупували росіяни, серед горщиків працівниці знаходять й уламки снарядів.
"Люди добре беруть саджанці. Хоча війна й триває, але потрібно якось відволікатися", — зазначає жінка.
Це підтверджує й мешканець Херсона на ім'я Олександр, який, за його словами, вже увосьме приїжджає за квітами, які йому припали до душі.
"Воно так усе красиво цвіте", — посміхається чоловік.
Нагадаємо, у квітні видання New York Times писало, у Херсоні, поруч із лінією фронту, проживало близько 60 тисяч осіб, хоча до початку повномасштабного вторгнення РФ цифра була в п'ять разів більшою.
"Суспільне" розповідало про Юлію Коблик із Кропивницького, яка прихистила у себе вдома 72 хом'яків. Їх господарі тікали з Херсонщини через обстріли і не могли взяти із собою тваринок.
Нагадаємо також, кішка, яка, злякавшись вибухів незадовго після деокупації Херсона, втекла з дому і загубилася. Вона повернулася до своєї господинілише через рік і два місяці.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)