/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F06a7a21021a0b52615476dc0d06c18d0.jpg)
У РФ у трамвая відмовили гальма: є загиблий і понад 100 травмованих
У Кемерово в трамвая відмовили гальма, і пасажири вилетіли на дорогу. Потім цей трамвай врізався в інший вагон.
У російському місті Кемерово в аварію потрапили трамваї, внаслідок чого постраждали кілька десятків людей, а один травмований помер. Про це російський незалежний ТГ-канал Astra.
Повідомляється, що в трамвая відмовили гальма, і пасажири вилетіли на дорогу. Потім цей трамвай врізався в інший вагон.
Спочатку було відомо про приблизно 30 постраждалих, але через деякий час їх кількість зросла – РИА Новости з посиланням на місцеву влад повідомляє, що травмованих уже понад 100, 20 з них перебувають у лікарні. Двоє з госпіталізованих – у реанімації.
Мер міста Дмитро Анісімов повідомив, що один травмований помер.
Раніше повідомлялося, що у Петербурзі автобус впав у річку. Рятувальники евакуювали людей із салону спочатку на дах автобуса і далі на сушу. За даними ЗМІ, одна особа загинула, четверо поранені.

