Сухий шампунь – це засіб для волосся, який зменшує кількість олії, жиру та бруду на волоссі. Цей продукт став надзвичайно популярним в останні роки і є швидким рішенням для відновлення спітнілого волосся, усунення неприємного запаху, додавання текстури, пружності та заспокоєння подразненої шкіри голови.
Ми розкажемо вам, як він працює, його переваги та правильний спосіб використання.
Сухі шампуні зберігають волосся чистим між миттями
Щоденне миття та сушіння волосся може забирати багато часу і бути майже неможливим. Тож саме тут на допомогу приходять сухі шампуні.
Інгредієнти сухого шампуню поглинають шкірне сало і піт, допомагаючи зробити волосся чистішим і еластичнішим, покращуючи таким чином його загальний вигляд. Більшість сухих шампунів також містять ароматизатори, які створюють приємний аромат для вашого волосся.
Етапи правильного використання сухого шампуню
Ретельно розчешіть волосся і видаліть будь-які плутанини, якщо такі є. Розпиліть невелику кількість сухого шампуню безпосередньо на корені, тримаючи флакон на відстані близько шести дюймів від маківки.
Зачекайте кілька хвилин, щоб засіб встиг осісти. Тепер кінчиками пальців розподіліть сухий шампунь по волоссю. Дайте шампуню висохнути на шкірі голови.
Дотримуйтесь цих порад, щоб отримати максимальну користь від сухого шампуню
Занадто велика кількість сухого шампуню може обтяжувати волосся, тому використовуйте лише невелику кількість. Не наносьте засіб на вологе волосся.
Розпилюйте шампунь на відстані, щоб рівномірно розподілити його по волоссю. Не втирайте шампунь одразу. Залиште його на кілька хвилин, щоб поглинути жир і бруд у волоссі.
Кілька недоліків, про які ви повинні знати
Сухі шампуні – це благословення, коли у нас немає часу ретельно вимити волосся. Однак надмірне використання шампуню може викликати подразнення шкіри голови.
Шампунь також може викликати хворобливі прищі на шкірі голови, якщо використовувати його безперервно більше двох днів. Тому важливо не покладатися на сухі шампуні, оскільки вони не можуть замінити регулярне миття волосся.
Раніше OBOZ.UA пояснював, що таке спільне миття.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.
Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.