Спочатку Рамія Нагеш виправдовувалась, що стався збій в інтернет-зв’язку, але пізніше зізналася, що близько 10 хвилин "була, наче в тумані".
Адвокатка Рамія Нагеш заснула під час дистанційного судового засідання, що проходило в графстві Понтіпрідд (Велика Британія), але змогла довести свою невинуватість і зберегти посаду. Про це пише видання The Telegraph.
Клієнтка Нагеш, свідок-медсестра, якраз давала свідчення, коли суд помітив, що адвокатки немає: камера була вимкнена, а всі поставлені їй питання лишалися без відповіді. Учасники засідання намагалися зв'язатися з нею телефоном, SMS та електронною поштою, але все було марно.
Як пізніше з’ясувалося, під час 45-хвилинної обідньої перерви жінка з'їла печену картоплю й після цього випадково заснула. Спочатку вона виправдовувалась, що стався збій в інтернет-зв’язку, але пізніше зізналася, що близько 10 хвилин "була, наче в тумані".
Рада зі стандартів адвокатури (BSB) звинуватила Нагеш в "халтурі" та професійній непридатності, але юристка, заручившись підтримкою адвоката Ніла Шелдона, змогла довести свою невинуватість, пояснюючи інцидент тим, що вона страждає від дефіциту вітаміну D, сонливості, втоми, спричиненої COVID-19, а також має розлад сну, що негативно вплинув на її фізичний стан.
BSB так і не змогла довести, що Рамія Нагеш підірвала довіру громадськості до професії адвоката після того, як вона "задрімала" під час дистанційного судового засідання.
"Я відчуваю велике полегшення від цього рішення і надзвичайно вдячна, що трибунал так уважно поставився до моєї справи. Це були неймовірно важкі 18 місяців, але тепер я щаслива, що все залишилося позаду", — заявила місис Нагеш.
Повідомляється, що цей випадок стався у грудні 2022 року. Адвокатка тоді перебувала у номері готелю Holiday Inn Express в Стокпорті.
Нагадаємо, раніше Фокус писав, що 27-річний Ханіф Джонсон з Пенсильванії (США), який тричі потрапляв до в'язниці, почав життя із чистого аркуша, й був обраний наймолодшим суддею штату. У чоловіка було важке дитинство, але завдяки пристрасті до легкої атлетики йому вдалось знайти правильний шлях.
Крім того, колишнього поліціанта Майкла Решке з Огайо (США) звільнили з відділку в селищі Локленд за публікацію у популярній молодіжній соцмережі Snapchat фото із застосуванням фільтра "балаклава".