![На Львівщині працівник ТЦК їздив за кермом по місту у стані наркотичного сп’яніння](https://thumbor.my.ua/DydqkotMjeQedyMXS8pPdOjgygk=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F252%2F2e11d74761cdfdf4ca540f8a9d2213f7.jpg)
На Львівщині працівник ТЦК їздив за кермом по місту у стані наркотичного сп’яніння
Яворівський районний суд Львівщини визнав працівника районного ТЦК Романа Г. винним у нетверезій їзді. Військового зупинили за кермом легковика з ознаками наркотичного сп’яніння. Суд призначив йому 17 тис. грн штрафу з річною забороною керувати транспортними засобами, повідомляє Zaxid.net.
Як вказано у постанові суду, яку оприлюднили у реєстрі, працівник РТЦК у Радехові Роман Г. 18 березня 2024 року керував автомобілем Renault Megane Coupe у Яворові з ознаками наркотичного сп’яніння (порушення мови, координації рухів, зірниці очей не реагують на світло). Військовий відмовився пройти перевірку у медзакладі, на нього склали протокол про нетверезу їзду.
У суді Роман Г. заперечив свою провину у їзді під наркотиками. За його словами, він не пройшов медичний огляд, бо поспішав. Справу розглянула суддя Наталія Швед, яка дослідила усі матеріали, зокрема відео з місця зупинки – на відео видно як Роман Г. підтвердив, що напередодні вживав наркотики.
Суддя визнала працівника ТЦК винним у нетверезій їзді. Йому призначили 17 тис. грн штрафу з річною забороною керувати транспортними засобами. Постанову ще можна оскаржити.
varta1.com.ua: Новини
Володимир Садовий
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)