![Росіяни знову атакували Одесу балістикою, у місті пожежа: подробиці](https://thumbor.my.ua/hq21Fg2aK_XjRE4rikaZBXvn0gU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2F50eaf2fef6311ed85aa5943a0d87bd12.jpg)
Росіяни знову атакували Одесу балістикою, у місті пожежа: подробиці
Інформація про жертви та руйнування уточнюється
У Одесі ввечері 1 травня пролунали гучні вибухи. За попередніми даними, російська армія вдарила балістикою по місту.
Обстріл міста підтвердив мер Одеси Геннадій Труханов. Повідомляють, що у місті почалася сильна пожежа.
Повітряну тривогу в Одесі та області оголосили о 21:55. Водночас у моніторингових каналах з’явилося повідомлення про те, що росіяни запустили в напрямку регіону балістичні ракети. О 22:00 пролунали гучні вибухи. Влада міста просить мешканців перебувати в укриттях до моменту відбою повітряної тривоги.
За інформацією місцевих Telegram-каналів в Одесі два "прильоти", внаслідок яких почалася сильна пожежа. Ворожі ракети продовжують атакувати місто. Інформації про жертви чи руйнування станом на 22:17 немає.
Також "Телеграф" розповідав про те, що 30 квітня РФ вдарила Трасою здоров’я в Одесі касетними боєприпасами. Зайнялася також будівля, яку в народі називали "Замком Гаррі Поттера". Через атаку окупантів загинули шестеро людей, які прогулювалися ввечері містом.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)