Податкова може отримати доступ до всіх транзакцій українців - нардеп
Податкова може отримати доступ до всіх транзакцій українців - нардеп

Податкова може отримати доступ до всіх транзакцій українців - нардеп

Українці зможуть отримувати гроші після покупок, проте з нюансом.

Податкова служба може отримати доступ до усіх банківських транзакцій українців у разі запровадження державою анонсованого ще у лютому президентом Володимиром Зеленським кешбекуза купівлю української продукції, пояснив депутат, заступник голови Комітету ВР з питань фінансів і податкової політики Ярослав Железняк.

Кешбек нараховуватиметься усім українцям, які купуватимуть українські продукти за спеціальними банківськими картками.

Таким чином, за задумкою ОП, держава стимулюватиме вітчизняного виробника.

Що таке кешбек?

Кешбек - миттєве або відтерміноване повернення частини коштів покупцю (у грошовій або негрошовій формі), витрачених на оплату товарів або послуг, з метою підвищення обсягів продажів.

Використовується у банківських картках, інтернет-торгівлі, гральному бізнесі та ін, пише Вікіпедія.

Железняк цитує матеріал "Економічної правди", у якому ідеться про передачу даних карток учасників державної програми додатку "Дія".

Для отримання кешбеку від держави громадянам треба буде "прикріпити" у "Дії" одну з банківських карток і надати дозвіл на те, щоби держава бачила усі її транзакції, вказується у статті.

Як пояснив Железняк, це можливість податкової бачити усі транзакції без обмеження банківської таємниці.

Економічні новини в Україні - актуальне 29 квітня

Як писав Главред, українці, які є клієнтами "Нафтогаз України" (яких більшість у країні), ще щонайменше рік платитимуть за спожитий газ 7,96 грнза кубічний метр. Компанія зафіксувала поточну ціну на "блакитне паливо" щонайменше до 30 квітня 2025 року.

Нагадаємо, якщо не подавати показання лічильника електроенергії в енергопостачальну організацію, це може призвести до підвищених цифр у квитанціях за світло - через автоматичний розрахунок за середньодобовим обсягом споживання.

Крім того, українські пенсіонери ризикують втратити від 20% до 50% виплат за рішенням суду (це можливо в разі наявності заборгованості, які пенсіонер не в змозі погасити іншим чином).

Вас також можуть зацікавити новини:

Джерело матеріала
loader
loader