Атака на аеродром "Кущевська": експерт оцінив наслідки удару
Атака на аеродром "Кущевська": експерт оцінив наслідки удару

Атака на аеродром "Кущевська": експерт оцінив наслідки удару

В ніч проти 27 квітня на російськомуаеродромі "Кущевська"сталася "бавовна". За попередньою оцінкою, було знищено склад з універсальними модульними плануючими комплектами, які могли бути використані для перетворення звичайних бомб на керовані.

Цю атаку в ефірі "24 каналу" прокоментував військовий експерт Владислав Селезньов. За його словами, ураження такої цілі є чудовим результатом, адже чи не найбільше українські війська на фронті страждають від ударів керованими авіабомбами (КАБами). 

"Модель УМПК – це приладдя, яке перетворює звичайну фугасну авіабомбу на керований авіаційний боєприпас. Звісно, це було вдале полювання, адже ворог активно використовує цю компоненту для того, щоб гатити по наших Силах оборони", – пояснив Селезньов.

Він зазначив, що окупанти втратили значну частину ресурсів, які необхідні для перетворення фугасних бомб на плануючі. І хоча в російського ВПК є можливості виготовляти їх у чималій кількості, це трохи відтягне час.  

"До того ж у повідомленнях мовилось, що поки не верифікована кількість знищеної ворожої авіаційної техніки на летовищі поблизу Кущевська. Але зрозуміло, що руйнація ворожого військового потенціалу, зокрема літаків, носіїв керованих авіаційних бомб, додають нам певних можливостей", – зауважив Селезньов.

Зазначається, що КАБи завдають чи не найбільше проблем українським захисникам на "нулі". Таким чином, чим більше подібних атак буде, тим легше нашим військовим стане на полі бою.

Атака по аеродрому "Кущевська"

Вночі 27 квітня на аеродромі "Кущевська", що розташований на околиці станиці Кущевська в Краснодарському краї РФ, сталася "бавовна". Зазначалося, що після атаки на аердором поїхали швидкі, під'їзди в напрямку обʼєкта було перекрито військовими. 

Згодом джерела УНІАН повідомили, що ударів по території РФ безпілотниками завдала Служба безпеки України. Вибуховою ця ніч стала не лише для аеродрому, але й ддя двох нафтопереробних заводів. Йдеться про Ільський та Словʼянський НПЗ.

Джерело матеріала
loader
loader