За словами представниці ПрАТ "Соціальна сфера", їхня мета — відновити славу теплиці Луцького підшипникового заводу, на якому було тепличне господарство, продукція котрого просто шокувала багатьох відвідувачів. І не тільки овочами, а насамперед такими екзотичними фруктами, як банани.
У середу, 24 квітня, стало відомо, що Луцька міська рада відмовила місцевому підприємству "Соціальна сфера" у відновленні власного тепличного господарства. Про це пише місцеве інформаційне агентство "Конкурент".
Йдеться про те, що депутати міськради на засіданні 24 квітня розглянули звернення згаданого підприємства про надання дозволу на проєкт землеустрою із відведення земельної ділянки по вулиці Виробничій біля заводу "СКФ" (ПрАТ "Луцький підшипниковий завод"). Що стало на заваді позитивного рішення депутатів, невідомо, але, як зазначила заступниця директора "Соціальної сфери" Ірина Мосійчук, вони не вперше звертаються до органів місцеового самоврядування з таким запитом.
Вона підкреслила, що мета їх підприємства — відновити славу теплиці місцевого підшипникового заводу, на якому було тепличне господарство, продукція якого просто шокувала багатьох відвідувачів. І не тільки овочами, а насамперед такими екзотичними фруктами, як банани.
"Вирощування овочів нікого не вражало, але вирощування бананів було шокуючим. Бо цю екзотичну картину, я думаю, кожен хотів би зараз побачити наживо", — підкреслює заступниця директора.
Мосійчук згадує, що торік, коли вона, колишня працівниця заводу "СКФ", потрапила на територію саду і теплиці заводу, вона жахнулася безладом і руйнаціями, які побачила там.
"Тому що всі теплиці та нежитлові приміщення були напівзруйновані або повністю зруйновані, ніби там відбулися бойові дії. Ми не можемо в такому стані це залишити. Раніше ми не відбудовували, бо не було коштів", — розповіла представник ПрАТ "Соціальна сфера".
Тому Мосійчук і вирішила звернутися до широкого загалу, оскільки позитивне рішення щодо такої ініціативи ухвалили лише 11 депутатів із 42, проте так і невідомо, чому міська рада відхиляє цей запит і не надає дозвіл.
На момент публікації у жодному з місцевих комунікаційних каналів Фокус не знайшов інформацію про причини відмови на запит ПрАТ "Соціальна сфера".
Нагадаємо, Фокус писав наприкінці січня, що на Волині чоловік заплатить майже мільйон гривень за незаконний вилов риби.
Крім того, Фокус 2 квітня повідомляв, що у Волинській області власники баз відпочинку зобов'язані будуть подавати до прикордонного підрозділу списки осіб, які там проживатимуть.