Сучасна молодь в європейських країнах орієнтована на кар’єру та не хоче вступати на службу.
У той час поки Іран, Північна Корея та Росія збільшують свої армії, чисельність військових сил країн Європи зменшується. Про це у четвер, 18 квітня, пише .
“Країни Заходу здебільшого відмовилися від строкової служби та практикують армію за контрактом. Адже більшість конфліктів, в яких вони брали участь після Другої світової зводиться до локальних операцій”, – вказує видання.
На думку журналістів, сучасна європейська молодь не прагне армійської служби бо орієнтована на кар’єру.
“А збройні сили не можуть боротися з приватними компаніями, які пропонують кар’єру, заробітки. На таких жорстких ринках праці армії важко конкурувати з приватним сектором. Крім того, сидіти за партою набагато приємніше, ніж повзати по багнюці”, – пояснюють журналісти.
Крім того, журналісти вважають, що молодь “гидує війною”.
Видання вказує, що найбільш прихильними до армії в Європі залишаються французи та жителі Скандинавії.
“У Франції ця частка становить 58%. Ще краща статистика в Данії, Фінляндії, Норвегії та Швеції, які розташовані неподалік РФ”, – вказують журналісти.
Така ситуація, відзначають автори матеріалу, підштовхує уряди європейських країн до повернення обов’язкової строкової служби.
“У ліберальних суспільствах значні верстви населення стали сприймати службу в армії як чиюсь роботу. Повторне запровадження обов’язкової військової служби для молоді може бути політично та практично непрацездатним”, – підсумовує видання.
Росія може бути готова до нападу на країни НАТО вже за п’ять-вісім років. Про це заявив генеральний інспектор Бундесверу Карстен Брейер
Нагадаємо, раніше ЗМІ писали, що у Бундесвері (Збройні сили Німеччини) готуються до можливого конфлікту між Росією і НАТО і змоделювали сценарій нападу РФ на НАТО.