![Фіцо зробив несподівану заяву про військову підтримку України](https://thumbor.my.ua/SvuGdhVuhSeGZWTtacSwPGty8EQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Ff0fd898c3a933948fd1e9242c2dc9f50.jpg)
Фіцо зробив несподівану заяву про військову підтримку України
Словацький прем'єр стверджує, що його країні біільше нічого дати Україні.
На позачерговому саміті ЄС, який відбудеться 17-18 квітня, для Словаччини найважливіше отримати гарантію, що військова допомога Україні - це справа двосторонніх відносин.
Про це заявив прем’єр-міністр Роберт Фіцо, який часто висловлює проросійську позицію щодо війни в Україні, повідомляє словацьке агентство TASR.
Він зазначив, що в контексті України на саміті обговорюватимуть постачання систем протиповітряної оборони. При цьому Роберт Фіцо наголосив, що Словаччині більше нічого дати Україні, розкритикувавши попередній уряд за надання Україні системи С-300. Він заявив, що ніколи б цього не зробив.
Однак, як зауважив голова уряду Словаччини, якщо на саміті будуть висунуті положення про те, що така підтримка є двосторонньою справою, він не заперечуватиме.
Словацький прем’єр також згадав про спільне засідання урядів Словаччини та України, вказавши на різні форми допомоги, яку Словаччина надає Україні, наприклад, допомогу в розмінуванні.
Водночас він наголосив, що конфлікт в Україні, на його думку, не має військового вирішення.
Нагадаємо, прем’єр-міністр Роберт Фіцо вважає, що інтереси Словаччини “будуть поставлені під загрозу”,якщо Україна приєднається до НАТО.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)