/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fc5b0394906f136184ceec46d05e675e8.jpg)
Для України треба швидко закупляти боєприпаси і системи ППО - Мецола
Про це заявила журналістам президент Європарламенту Роберта Мецола перед початком дводенного спеціального засідання Європейської ради у Брюсселі, передає кореспондент Укрінформу.
"Що стосується України – ми не можемо відступати. Українці потребують більше (систем) протиповітряної оборони. Їм потрібно більше боєприпасів. Ми повинні бути швидшими у закупівлі обладнання для їхнього захисту. Ми не можемо відступити", - сказала Мецола.
Вона наголосила, що ЄС має бути готовим надавати необхідну Україні допомогу й надалі.
"Вони просять нас про допомогу. Ми повинні і надалі бути готовими надати цю допомогу", - зазначила президент Європарламенту.
Як повідомлялося, 17-18 квітня у Брюсселі проходитиме спеціальна зустріч Європейської ради, під час якої лідери обговорюватимуть конкурентоспроможність Європейського Союзу, стан європейської економіки та шляхи підвищення ефективності Єдиного ринку.
Одним з головних питань на засіданні буде ситуація в Україні та збільшення допомоги з боку ЄС.

