![Заснув у смітнику й потрапив під прес: стала відома причина смерті чоловіка у Житомирі](https://thumbor.my.ua/G_GVdMC3WvC7cGq-p6HFs6A3fHI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F98f2d5be2c6bb8fc040d80f842e2c236.jpg)
Заснув у смітнику й потрапив під прес: стала відома причина смерті чоловіка у Житомирі
За даними поліцейських, чоловік заснув напідпитку у сміттєвому баку. Смерть настала під час навантаження сміття з контейнера.
Поліція встановила причину смерті 46-річного житомирянина
У поліції Житомирщини зазначили, що повідомлення про виявлення тіла чоловіка без ознак життя надійшло 12 квітня близько 18:20. Попередньо, загибель сталося після навантаження сміття з контейнера в спецавтомобіль.
На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського райуправління. Медики, які також прибули за викликом, констатували смерть чоловіка. Правоохоронці встановили особу загиблого. Ним виявився 46-річний містянин,
– зауважили у поліції.
Правоохоронці наголосили, що згідно з показаннями свідків, чоловік за життя зловживав алкогольними напоями та незадовго до події його бачили у стані сну у контейнері, прикиданого сміттям.
Причиною смерті 46-річного житомирянина стало навантаження сміття з контейнера / Фото поліції Житомирщини
"Попередньо, під час вивантаження відходів у кузов сміттєзбирального автомобіля чоловік потрапив під спеціальний прес. Відповідно до висновків експертів, причиною його смерті стали тупі травми тіла зі здавленням внутрішніх органів", – розповіли поліцейські.
Нині слідчі Житомирського районного управління поліції встановлюють усі обставини події у межах відкритого кримінального провадження. Попередня кваліфікація діяння – вбивство через необережність.
У поліції нагадали, що згідно з чинним законодавством таке діяння, у разі доведення його у судовому порядку, карається обмеженням волі на строк від 3 до 5 років або позбавленням волі на той самий строк.
У Житомирі тіло чоловіка знайшли у смітнику
- Речниця Головного управління Нацполіції у Житомирській області Вікторія Дубовик зазначила, що 12 квітня у сміттєвому баку знайшли тіло 46-річного житомирянина. Його особу правоохоронцям уже вдалося встановити.
- На місце працювала слідчо-оперативна група. Дубовик зазначила, що фахівці судово-медичної експертизи встановлюватимуть причини смерті 46-річного житомирянина.
- За словами речниці, слідство щодо цієї справи триває. Усіх винних обов'язково притягнуть до відповідальності.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)