![Стефанчук обговорив із віцеспікером Сеймасу Литви спільне з Україною виробництво зброї](https://thumbor.my.ua/jMgA0lfqFgORN4ilVfDtJhLERI4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F4412dba240a81fd366f2bd617cbc3b51.jpg)
Стефанчук обговорив із віцеспікером Сеймасу Литви спільне з Україною виробництво зброї
Як передає Укрінформ, про це Стефанчук повідомив у Фейсбуці.
Також сторони обговорили питання європейської і євроатлантичної інтеграції України.
Голова ВР подякував парламенту Литви за всі ухвалені резолюції та заяви на підтримку України. Окремо висловив подяку за рішення Сеймасу, які дозволять купувати й передавати в майбутньому українським захисникам ще більше дронів.
Стефанчук наголосив на критичній важливості оборонної підтримки від союзників, а саме своєчасного та безперешкодного постачання всіх видів зброї і боєприпасів.
Він подякував віцеспікеру за допомогу Литви на всіх пріоритетних для України напрямах.
«Для України надзвичайно важливою була й залишається військово-технічна допомога Литви. Важливо, що Литва доєдналася до ініціатив, зокрема Чехії, щодо закупівлі артилерійських снарядів за межами ЄС», – підкреслив Стефанчук.
Як повідомляв Укрінформ, Стефанчук провів зустріч із делегацією очільників комітетів Європарламенту. Сторони обговорили початок переговорів про вступ України до Європейського Союзу.
Фото: Руслан Стефанчук/Фейсбук
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)