![На деяких вулицях Києва дозволили рух зі швидкістю до 80 км/год](https://thumbor.my.ua/ko7d3Voyc1YM0ffv3qA3dqFYo0M=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F17bef8bfdb838daccb181772702a711c.jpg)
На деяких вулицях Києва дозволили рух зі швидкістю до 80 км/год
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Київська міська державна адміністрація із посиланням на КП «Центр організації дорожнього руху».
Зокрема, збільшено дозволену швидкість руху на таких ділянках:
Набережне шосе (від Поштової площі до Наддніпрянського шосе);
Наддніпрянське шосе;
Столичне шосе (до вул. Академіка Заболотного);
просп. Миколи Бажана від Південного мостового переходу до
Харківської площі (у зворотному напрямку від Харківської площі до Дніпровської набережної);
просп. Романа Шухевича (від Північного мосту до вул. Оноре де Бальзака);
просп. Степана Бандери (від Оболонського просп. до Північного мосту);
вул. Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вул. Електриків);
автодорога Р-69 (від вул. Озерної до межі Києва; за винятком ділянки біля світлофорного об’єкта).
У КМДА зауважили, що ці вулиці мають відбійники, надземні та/або підземні пішохідні переходи, що дає змогу пересуватись швидко та безпечно.
Перелік вулиць визначено рішенням Київради за результатами обстеження Комісії у складі представників Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції, КК «Київавтодор», КП «Центр організації дорожнього руху», КП «Київпастранс» і КП ШЕУ районів – згідно з Методикою прийняття рішень про встановлення обмежень швидкості, відмінних від 50 км/год.
Також враховані Правила дорожнього руху України та інші чинні державні норми і стандарти.
Як повідомляв Укрінформ, у Києві до 15 червня на Північному мосту обмежать рух транспортучерез проведення ремонтних робіт.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)