![ДПСУ звернулись до українців через затори на кордоні з Польщею](https://thumbor.my.ua/3EAyor89Wt5uktnTnp-UpXg9GpA=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fbc9ae3b7b0be3a2c7c1bd9fb212cffdd.jpg)
ДПСУ звернулись до українців через затори на кордоні з Польщею
Тільки протягом останніх днів пасажиропотік в обох напрямках збільшився на 8 тисяч.
Українські прикордонники рекомендують нашим громадянам прокладати маршрут до Польщічерез “Смільниці”, “Грушеве”, “Раві-Руській” та “Угриневе”.
Про це повідомили в пресслужбі ДПСУ.
Як зазначається, із наближенням Великодніх свят на кордоні з Польщею зростає потік осіб і транспорту. Тільки протягом останніх днів пасажиропотік в обох напрямках збільшився на 8 тисяч.
Для перетину кордону легковиками та автобусами подорожні найчастіше обирають пункти пропуску “Краківець” та “Шегині”. Через це перед цими пунктами пропуску спостерігається накопичення транспорту.
“Разом з тим прикордонники періодично фіксують черги також на в’їзд в Україну. Найменша динаміка руху спостерігається у “Смільниці”, “Грушеві”, “Раві-Руській” та “Угриневі”. З метою зменшення часу очікування в чергах рекомендуємо громадянам обирати ці пункти пропуску для перетину кордону”, - розповіли в ДПСУ.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)