/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F434%2F1e5f002fafe67b43e23a2fe51591beee.jpg)
На АЕС «Фукусіма» завершили черговий етап скидання очищеної води в океан
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Kyodo з посиланням на оператора АЕС - компанію TEPCO.
“Скидання в океан четвертої партії очищеної радіоактивної води з пошкодженої АЕС “Фукусіма” завершилося”, - йдеться у матеріалі.
Очікується, що наступний етап може розпочатися у квітні.
За даними ТЕРСО, під час останнього етапу, який стартував у лютому, в океан було скинуто близько 7800 тонн очищеної води.
“Вода пройшла через передову систему обробки рідини, здатну видаляти більшість радіонуклідів, окрім тритію”, - зазначається в повідомленні.
Загалом протягом чотирьох етапів скидання, проведених у цьому фіскальному році, в океан потрапило близько 31 200 тонн очищеної води. “Хоча ТЕРСО виявила тритій у зібраних поблизу місця скидання зразках, його вміст був суттєво нижчим за визначений ВООЗ стандарт для питної води”, - наголошується в повідомленні.

