![Україна здатна захиститися за достатньої підтримки, ми мусимо це зробити – Зеленський](https://thumbor.my.ua/Og9i2b4Vr2KN60lUbstOJj0ZY2Q=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F433%2F41aecae557eb71b79f86b48ce50d5835.jpg)
Україна здатна захиститися за достатньої підтримки, ми мусимо це зробити – Зеленський
Перемогти в Україні у протистоянні з російським терором – це питання виживання для демократичних систем та взагалі того, на що здатні демократії.
Про це заявив президент Володимир Зеленський у відеозверненні за підсумками 749 доби повномасштабної війни Росії проти України.
– Україна здатна захистити себе за достатньої підтримки. Захистивши себе, ми зможемо гарантувати, що жоден інший міжнародний злочинець не спокуситься агресією, як Путін. Ми можемо захистити життя і мусимо це зробити, – заявив глава держави.
Атаки по Україні
Президент України заслухав звіти з регіонів щодо ліквідації наслідків російських ударів та допомоги постраждалим людям. Зокрема, в Сумах, Кривому Розі, Мирнограді та Одесі.
– Суми – удар Шахеда по житловому будинку. Кривий Ріг – наслідки російської ракетної атаки. Донеччина, місто Мирноград – пряме влучання авіабомби в житловий будинок. Кожен з цих ударів забрав життя людей. Мої співчуття всім, хто втратив близьких. Була окрема розмова щодо Одеси – допомоги людям після руйнування будинку на проспекті Добровольського, – звернув увагу він.
За словами президента, обласна влада та Кабінет міністрів допомагають українцям з новим житлом та іншими подібними питаннями.
За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)