/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2Fc64aa0af0b55fa69d5ae9abf5ea178d2.jpg)
У Швейцарії третина російських дипломатів працює на спецслужби
У Федеральній службі розвідки Швейцарії повідомили про те, що країна є основним координаційним центром для російських розвідувальних операцій.
Як мінімум третина російського дипломатичного персоналу у Швейцарії працює на російські спецслужби, заявила речниця Федеральної служби розвідки Соня Маргеліст.
За даними Міністерства закордонних справ (EDA), в країні акредитовано 218 російських дипломатів. Згідно зі ситуаційним звітом NDB, "як мінімум третина російського дипломатичного персоналу у Швейцарії працює на російські спецслужби, а це понад 70 осіб".
Нещодавній скандал з підслуханою росіянами розмовою німецьких офіцерів став найкращим доказом того, що Росія знову активізувала свою розвідувальну діяльність в Європі.
В той час, коли низка європейських країн вислала велику кількість російських дипломатів-шпигунів, Швейцарія утрималась від такого кроку.
Джерело: Gazeta.ua

