Щодо телеграм-каналів, які крадуть інформацію і живуть завдяки нашій роботі
Щодо телеграм-каналів, які крадуть інформацію і живуть завдяки нашій роботі

Щодо телеграм-каналів, які крадуть інформацію і живуть завдяки нашій роботі

Це фото, яке розтягали багато телеграм-каналів зробив я у понеділок на свій Iphone 13.

Жоден з цих каналів не підписав мого авторства. Я ще думаю, що і текст просто забрали у LIGA.net для якої я дізнався інформацію.

І мені насправді не шкода. Вкрали так вкрали. Але тільки зрозумійте, що інформацію  однаково знаходять і публікують нормальні, легальні ЗМІ. Де у журналіста та редактора є ім'я та прізвище і ми несемо за те, що опублікували персональну відповідальність.

Саме ми спілкуємося з людьми і знаходимо інформацію. Саме завдяки нам про неї можна дізнатись. Телеграм-канали, зазвичай, просто її крадуть, навіть не ставлячи авторства. По факту, просто живуть завдяки нашій роботі.

Кількість підписок на ці телеграм-канали хіба підвищує їх капіталізацію. Вчора продавали допис за тисячу баксів, а завтра — за дві. Але однаково це не панацея, бо пости в телеграм-каналах не залишаються у глобальному Google-пошуку і фактично помирають через тиждень після своєї публікації.

Володимир Фомічов, журналіст видання LIGA.net, колишній полонений

Текст публікується з дозволу автора, оригінал за посиланням

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
Соцмережі
Джерело матеріала
loader
loader