
В Україні за участю канадських експертів розробляють політику доступності культурних послуг
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F755fa028868196054504295572c709b5.jpg)
“У Києві відбулася стратегічна сесія щодо розробки політики доступності культурних послуг в Україні”, - ідеться у повідомленні.
За словами заступника міністра культури та інформаційної політики з питань європейської інтеграції Тараса Шевченка, який взяв участь у сесії, “тема безбар’єрності є однією з найважливіших в Україні. Адже під час повномасштабного вторгнення багато людей опинилися у ситуації, коли став необхідний інший рівень послуг, зокрема культурних”.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F538336d9af22e158cb65beebc800f924.jpg)
“Ми маємо забезпечити можливість для всього населення потрапити до театрів та закладів культури. Методологія, яку ми сьогодні застосовуватимемо для розробки політики доступності культурних послуг, є результативною, вона дійсно вирізняється від формально бюрократичного підходу”, - зазначив Шевченко.
Він подякував партнерам з уряду Канади та учасникам проєкту SURGe за підтримку у впровадженні політики безбар’єрності та гендерної рівності в Україні.
Під час заходу представники закладів культури та МКІП, а також експерти з безбар’єрності, серед яких - особи із порушенням зору, разом із партнерами розглянули засадничі принципи розробки документів за методологією управління, орієнтованої на результат.
Також учасники визначили зацікавлені сторони у доступності культурних послуг, обговорили проблеми у галузі безбар’єрності, на вирішення яких спрямовується державна політика, розробили стратегічні та операційні цілі за напрямами політики.
Як поінформували у МКІП, методологічна підтримка надається експертами проєкту міжнародної технічної допомоги “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).
Як повідомлялось, МКІП співпрацюватиме з урядом Канади у сфері популяризації української культури за кордоном та у боротьбі з російськими фейками.
Фото: МКІП

Захисниця «Азовсталі» Пташка прийшла на відкриття пам’ятника загиблому коханому

У «Дії» будуть недоступні деякі послуги для водіїв: причина

Як змінилось ставлення чехів до України та Росії: дані опитування

Чи можна лінк або посилання в інтернеті називати «покликанням»? Пояснення мовознавиці

Спадщина Портнова. Через суд він вимагав зарахувати одного з політиків до лику святих УПЦ

Збройні сили Нідерландів відстають від цільових показників рекрутингу
