![ЗС РФ скинули авіабомби на житлові будинки в Сумській області: є жертви](https://thumbor.my.ua/X0y6kRn6zf_7SA0dPIfgK_mdbnc=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2F8787573103e014e8a7f4ff081e622b0c.jpg)
ЗС РФ скинули авіабомби на житлові будинки в Сумській області: є жертви
За даними обласної військової адміністрації, противник атакував одну з громад регіону посеред ночі. У результаті загинуло подружжя, яке перебувало у себе вдома. Один будинок повністю зруйновано, а ще 5 — пошкоджено.
Російські окупанти продовжують атакувати мирні міста України і цього разу від їхніх дій постраждала Сумська область. Місцева обласна військова адміністрація у своєму Telegram-каналі поділилася подробицями.
Зазначається, що противник здійснив черговий жахливий злочин проти мирного населення Сумської області. 26 лютого о 2:15 ночі було здійснено авіаудар по Юнаківській громаді регіону.
"Ворог застосував керовані авіаційні бомби. Зафіксовано 4 вибухи. Попередньо, внаслідок авіаудару загинуло двоє людей — подружжя, яке перебувало вдома. Зруйновано один приватний житловий будинок, 5 — пошкоджено", — йдеться в повідомленні.
Окремо в Сумській обласній військовій адміністрації додали, що на місці працюють усі необхідні служби. Рідним і близьким загиблих висловили співчуття та пообіцяли, що противник обов'язково відповість за кожне забране життя.
"Бережіть себе та рідних, дотримуйтесь правил безпеки. Скористайтеся можливостями евакуації, про які можна дізнатися у керівництва громад", — підсумували в ОВА.
Нагадаємо, 25 лютого ЗС РФ також завдали масованих ударів по Дніпру і Харкову. Надвечір щонайменше у двох українських регіонах було неспокійно, про що повідомляли голови місцевих обласних військових адміністрацій. У Дніпрі пошкоджено 10 приватних будинків і постраждали 4 людини. У Харкові після атаки ракет С-300 обійшлося без поранених.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)