![Одеського депутата спіймали на гарячому, фото: що він накоїв](https://thumbor.my.ua/ZPOoiMly8DdxU8b_gh2g5qKX5FU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2Fcb1ddc0b281dc3078af03175f27dcf02.jpg)
Одеського депутата спіймали на гарячому, фото: що він накоїв
Індивідуум, що втратив довіру через зловживання своїм статусом, є одним із членів районної ради Білгород-Дністровського району на Одещині.
Згідно із інформацією, наданою Офісом генерального прокурора, посадова особа ставила умову підприємцеві щодо отримання хабара за неперешкоджене передавання в оренду з можливістю приватизації двох ділянок землі общиною 4 гектари поруч із селом Молодіжне у Одеському районі. Ці земельні ділянки були призначені для зведення комплексу технічного обслуговування транспорту.
За суму у 20 тисяч доларів посадовець обіцяв сприяти впливові на депутатів сусідньої громади для позитивного рішення даного питання. Правоохоронні органи затримали депутата районної ради під час надходження 10 тисяч доларів – першої частини зазначеної суми.
Підозрюваному було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.
Останні новини України:
Замість мальовничих пляжів - таунхауси: в Одесі вибухнув скандал із незаконною забудовою, що відомо
Любителька рф влаштувала танці, поки везли труну полеглого Героя: скандал потрапив на відео
Мовний скандал спалахнув в Одесі, активіста намагались задушити: подробиці кричущого випадку
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)