Фільм жахів "Будиночок" нещодавно з'явився на стрімінговому сервісі Netflix, хоч і був випущений у прокат ще у 2019 році. Ця кінострічка стала найстрашнішою із тих, що з'являлася на платформі за останні роки. Фільм отримав неоднозначні оцінки серед кінокритиків, але глядачів він збентежив.
Жорстокість людей стала головною проблематикою фільму, пише Mirror. На Netflix стрічка вийшла 1 січня, адже у ній йдеться про родинний різдвяний відпочинок у віддаленому будиночку. От тільки події у ній далеко не різдвяні.
У центрі сюжету мачуха Грейс Маршалл, яку грає онука Елвіса Преслі – Райлі Кіо, вимушено залишається одна із двома дітьми, Ейденом і Мією, свого нареченого на свята. Грейс є дочкою засновника екстремістського культу, який скоїв масове самогубство 12 років тому, через що діти думають, що батько проміняв їхню матір на психопатку.
З часом Ейден і Мія дізнаються детальніше про минуле Грейс, включаючи екстремістські ритуали, тому діти відмовляються налагоджувати з нею стосунки. Головна героїня починає сходити з розуму через велику кількість католицької іконографії у будиночку, через що їй сняться кошмари про батька.
Згодом у будинку починають зникати особисті речі, а календар якимось чином перевівся з 22 грудня на 9 січня. Через незрозумілі події навколо у Грейс починаються нервові зриви. Виявляється, що у всьому винні діти. Вони вирішили познущатися з мачухи, але тоді не думали, що для них це закінчиться фатально.
Кінокритикиня Моніка Кастільйо поділилася своїми враженнями про фільм: "Будиночок" більше тривожить, ніж лякає, з його моторошною атмосферою та моторошним сюжетом. Страхи у фільмі походять не від зовнішньої чи надприродної сили, а від жорстокості, яку можуть винести навіть діти".
За п'ять років прокату "Будиночок" отримав рейтинг на IMDb у 6.0 балів з 10. У цей час фільм зібрав понад 2,5 мільйони доларів касових зборів, а критики та глядачі відзначили гру Райлі Кіо. Наприклад, Джанго Чанг у Los Angeles Times написав про акторку так: "...найсильнішою перевагою фільму є Кіо, актриса, яка може схопити й утримати екран із приголомшливою силою, але яка не менш потужна у своєму житті".
Раніше OBOZ.UA розповідав про п'ять фільмів, знятих за мотивами книг Стівена Кінга, про які незаслужено рідко говорять.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!