«Дійсно наразі триває дискусія про те, що у Телеграмі публікується велика кількість неперевіреної інформації, і його варто закрити», - зазначив народний депутат.
Голова Комітету з питань свободи слова підкреслив, що насправді у Телеграмі публікується багато потрібної інформації для суспільства, «починаючи від сповіщення про тривоги, ботів різних компаній, наприклад Нової пошти, державних структур, які допомагають людям здобувати необхідну інформацію, і закінчуючи каналами вищих посадових осіб держави».
За словами Юрчишина, коли українське суспільство буде більш обізнане, медіаграмотне, тоді для нього не буде таких інформаційних загроз із боку РФ, адже люди не будуть вірити у все, що публікується у всесвітньому інформаційному павутинні.
«Це все, як з динамітом, адже Нобель його вигадав не для того, щоб зробити зброю масового знищення, а щоб розвивати гірничу промисловість. Тому інформація - це м'який динаміт. Нею можна вбити, але водночас вона може допомогти. Питання полягає лише в тому, які джерела будуть читати наші громадяни, який в них рівень критичного мислення та медіаграмотності», - наголосив голова парламентського комітету.
Читайте також: «Якщо ми не знайдемо механізм, як зробити Єдиний марафон більш збалансованим, він себе вичерпає в межах одного року», — Ярослав Юрчишин
Фото: Ярослав Юрчишин.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.
Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.