Як захистити свої дані і повідомлення у WhatsApp: п’ять дієвих порад
Як захистити свої дані і повідомлення у WhatsApp: п’ять дієвих порад

Як захистити свої дані і повідомлення у WhatsApp: п’ять дієвих порад

WhatsApp від Meta є одним з найпопулярніших застосунків. Понад 2,7 мільярдами користувачів використовують його для надсилання повідомлень та мультимедійних файлів.

WhatsApp постійно покращує свої функції та засоби конфіденційності, щоб запропонувати максимальну захищеність особистих даних. Звісно, існують потенційні ризики, і експерти розповіли, як захистити персональні дані та повідомлення.

Таймер видалення повідомлень

WhatsApp доступний для Android, iOS, Series 40, Symbian (S60) і Windows Phone. Застосунок має наскрізне шифрування, функцію блокування програм і багато інших налаштувань, які роблять його порівняно безпечним месенджером.

Є кілька порад, які допоможуть покращити WhatsApp. Прості кроки, за словами Узми Хусейн, директорки з розвитку та конфіденційності WhatsApp, можуть захистити ваш обліковий запис.

WhatsApp дозволяє користувачам увімкнути зникнення повідомлень, що автоматично видаляє всі повідомлення, включаючи мультимедійні файли, через встановлений час.

Перейдіть у "Налаштування", натисніть "Конфіденційність" та "Час повідомлення за замовчуванням" (Settings, Privacy, Default message time) і виберіть таймер, який включає такі параметри, як 24 години, 7 днів і 90 днів.

Наскрізне шифрування

Повідомлення за замовчуванням мають наскрізне шифрування в WhatsApp. При увімкненні цієї функції для резервного копіювання на Google Drive та Apple iCloud навіть постачальники послуг хмарного зберігання не матимуть доступу до ваших повідомлень.

Перейдіть у "Налаштування", потім "Чати" і "Резервне копіювання чату" та ввімкніть резервне копіювання з наскрізним шифруванням.

Приватні чати

Якщо у вас є чат, який має бути приватним, скористайтеся новою функцією блокування чату та налаштуйте її за допомогою унікального пароля. Потрібно перейти до чату, який ви хочете заблокувати та обрати пароль доступу.

Кібератаки через виклики

Багато користувачів також стикаються з кібератаками через виклики WhatsApp. Щоб захистити гаджет від хакерів можна зробити налаштування для невідомих абонентів. Увімкнувши функцію, телефон не повідомлятиме користувачів про дзвінок з невідомого номера.

Перейдіть у "Параметри", "Конфіденційність", "Дзвінки" та активуйте функцію вимкнення звуку невідомих абонентів

Ретрансляція викликів для захисту від IP-спостереження

Нещодавно WhatsApp представив нову функцію ретрансляції викликів, яка захищає IP-адреси та ускладнює пошук IP-адреси хакерами.

Перейдіть у "Налаштування", "Конфіденційність", "Дзвінки", "Додатково" та ввімкніть захист IP-адреси під час викликів, щоб захистити свою IP-адресу.

Раніше OBOZ.UA розповідав, чому важливо регулярно оновлювати смартфон.

Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram і Viber, щоб бути в курсі останніх подій.

Джерело матеріала
loader