![Україна отримала від МВФ третій транш на $900 мільйонів](https://thumbor.my.ua/r_JZqfBLXRdBXxz1c82Mxj0kNgI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F130%2F85ffa8c22168bc2b7a00d75134b7b01a.jpg)
Україна отримала від МВФ третій транш на $900 мільйонів
Україна сьогодні, 14 грудня, отримала третій транш фінансування на суму близько $900 мільйонів від Міжнародного валютного фонду у межах програми Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility — EFF).
Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.
Ці кошти є результатом успішного другого перегляду програми EFF Виконавчою радою МВФ.
"Потужна та вкрай важлива підтримка від Фонду допоможе своєвчасно профінансувати пріоритетні видатки державного бюджету та забезпечити макроекономічну стабільність в умовах воєнного стану. Програма EFF і надалі складатиме надійну основу для розвитку економічної програми Уряду України на шляху до повної інтеграції в ЄС", — зазначив міністр фінансів Сергій Марченко.
"Україна отримала на свої рахунки від МВФ близько 900 млн доларів. Ці кошти будуть спрямовані на фінансування пріоритетних видатків бюджету", - написав прем'єр-міністр Денис Шмигаль у мережі Х (Twitter).
Прем'єр подякував голові МВФ Крісталіні Георгієвій та співробітникам МВФ "за швидкі рішення на користь України та високу оцінку зусиль України щодо проведення реформ".
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)