"Динамо" обіграло "Оболонь" у заключному матчі року Прем'єр-ліги

Гра двох столичних команд завершилася з рахунком 2:0

У Києві, на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського завершився матч 17-го туру чемпіонату української футбольної Прем'єр-ліги, в якому "Динамо" приймало "Оболонь".

Джерело: Прем'єр-ліга

Подробиці: Матч завершився з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Переможний гол у середині другого тайму, на 67-й хвилині забив Беніто.

Надалі кияни змогли зберегти свою перевагу і довести гру до перемоги. Ба більше, на 89-й хвилині гравці "Динамо" заробили пенальті і Владислав Ванат впевнено реалізував 11-метровий - 2:0.

Детальніше: Раніше сьогодні "Металіст 1925" програв на своєму полі "Олександрії" - 0:3. Це були останні матчі Прем'єр-ліги у 2023-му році. Турнір відновиться після зимової паузи в лютому 2024-го.

Ця перемога дозволила киянам повернутися на 5-те місце в поточній турнірній таблиці, де вони пробудуть усю зимову паузу. Наразі у "Кривбасу" і "Дніпро-1" по 34 очки (17 ігор), "Полісся" - 32 (17), "Шахтаря" - 31 (15), "Динамо" - 28 (14).

"Шахтар" і "Динамо" є "тіньовими" лідерами таблиці - за втраченими очками.